VİZYONUMUZ (STRATEJİK YÖNÜMÜZ)

Yenilikçi ve kurumsal yönetim anlayışıyla tanınan, entegre değer zinciri içinde sürdürülebilir teknolojiler kullanarak katma değerli ürünler üreten ve ekosisteminde yeni ufuklar açan bir dünya markası olmak.

MİSYONUMUZ (VAROLUŞ AMACIMIZ) 

Entegre üretim kabiliyetimizi ARGE/Tasarım faaliyetlerimiz ve bilişim teknolojileri ile birleştirerek; tekstil ürünlerinin kullanıldığı tüm alanlarda derinleşmek · Müşteri beklentilerini iş modelimizin merkezine alarak, tüm süreçlerimizde yüksek kalite, hızlı servis ve yenilikçi çözümler sağlamak · Tüm operasyonlarımızda çevresel ve kaynak sürdürülebilirliğini temel alarak, ekosistemimizde çevre bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak · Çalışanlarımızla bir aile olma bilinci içerisinde, tüm ekibin yaratıcılığını ve verimli çalışmalarını teşvik eden bir çalışma platformunu oluşturmak · Toplumun gelişmesine katkı sağlayacak sosyal projelerle destek vermek.

DEĞERLERİMİZ

Güçlü Miras = Sadakat, Güvenilirlik

Yenilikçi Yaklaşım = Sürekli Öğrenme, Dinamizm, Müşteri Odaklılık

Sürdürülebilir İş Kültürü = Sosyal Sorumluluk Bilinci, İnsan Odaklılık

SLOGANIMIZ

Güçlü Miras, Yenilikçi Yaklaşım, Sürdürülebilir İş Kültürü

 

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için