Ön Terbiye

Ön Terbiye makine parkurumuzda gaze, kontinü kasar, kontinü merserize, kontinü inceltme, açık en tül yıkama ve kontinü halat yıkama makinelerimiz bulunmaktadır.

yarn machine
yarn machine

Boya

Günlük ortalama 30 ton üretim yapılmakta ve 100 kg’dan 1200 kg’a kadar parti boyama gerçekleşmektedir. Jet ve levent boyama, dar ve geniş Pad-Batch makineleriyle boyama yapılmaktadır. Ayrıca ar-ge amaçlı kullandığımız 5 kg ile 80 kg arası boyama yapabildiğimiz numune makinelerimizle birlikte toplam 30 adet makinemiz bulunmaktadır.

%100 polyester, %100 pamuk, %100 katyonik ve %100 naylon kumaşların yanı sıra polyester/pamuk, polyester/viskon, polyester/katyonik ve polyester/naylon gibi karışım elyaflardan oluşmuş dokuma kumaşlar da son teknoloji makinelerimizde 80gr/mtül ile 800gr/mtül arasında boyanabilmektedir. 

yarn machine
yarn machine

Baskı

Transfer baskı ve 7 adet rotasyon baskı makinelerinden oluşan parkur, ayrıca 3 adet buharlama/fikse makinesi ve numune baskı parkuruyla üretim yapmaktadır. 320 cm ene kadar olan mevcut makina parkımız ile hem ev tekstilinde hem de giyim grubunda hizmet verip, aylık 3.000.000 metre üretim gerçekleştirilebilmektedir.

yarn machine
yarn machine

Apre

Aylık 13.000.000 metre kapasiteli 12 adet Ramöz ve Baraban kurutma makinesiyle hizmet vermekteyiz.

yarn machine
yarn machine

Finisaj

Sanfor, kalender, liza, şardon, fırça-faksa, iğneleme, gofre, kurşun, kumaş kenar yazısı gibi farklı finisaj işlemleri ile müşterimize geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

yarn machine

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için